Market Profile

Autor knihy: 
Ludvík Turek

Premýšľate, že začnete obchodovať na finančnom trhu? Alebo chcete zlepšiť svoje výsledky? Nová kniha Market Profile Ľudovíta Turka vám elegantne ukáže, ako na to. Je zrozumiteľná pre začiatočníkov a prínosná aj pre skúsenejších obchodníkov. Nielen teória, ale hlavne využiteľná prax! Kým zahraničná literatúra o Market Profile iba zhrňuje teóriu, tu sa dozviete konkrétne kroky a rady, ktoré vás natrhu s istotou povedú.

Ľudovít Turek obchoduje na finančných a kapitálových trhoch už viac ako 15 rokov. Účinnosť metódy Market Profile si overil na vlastnej koži a v knihe odovzdáva svoje cenné skúsenosti. Čakajú na vás ukážky reálnych obchodov vrátane grafov. Kniha Market Profile  neponúka iba ochutnávku, ale kompletného sprievodcu obchodovaním od úvodnej analýzy, cez vstupné body až po stanovenie ziskových cieľov. Autor vám prezradí, ako sa rozhoduje. Nahliadnete dokonca aj do výpisov z obchodných účtov.

Čo sa tiež v knihe dozviete?

  • Pochopíte, kto na burze obchoduje, kto ju ovláda a s akým cieľom,
  • Naučíte sa orientovať na trhu a predvídať jeho ďalší vývoj,
  • Osvojíte si metódu Market Profile, aby ste sami mohli úspešne obchodovať a získali náskok pred ostatnými obchodníkmi,
  • Spoznáte, ako obchodovať s akciovým indexom S & P 500, menovým párom EUR / USD, komoditami (zlato, ropa) alebo akciami,
  • Dozviete sa o aukčnom procese a na čo sa pri pohľade do grafu sústrediť,
  • Zistíte, ako získať vizualizácie Market Profile na monitor svojho počítača,
  • Objavíte spoločné využitie technickej analýzy, toku objednávok a Market Profile.

Komu kniha pomôže?

Kniha "Market Profile - eso v ruke obchodníka" by mala byť povinným čítaním pre obchodníkov na finančných a kapitálových trhoch. Obsahom a výkladom je unikátny aj v medzinárodnom meradle. Začínate a až objavujete možnosti obchodovanie? Kniha vám skráti cestu. Predstaví vám funkčné a jednoducho popísané riešenie. Market Profile nahliada na dianie na trhoch úplne inú optikou, než masovo rozšírené koncepty. Ste skúseným obchodníkom, ale nedosahujete stáleho zisku? Vďaka tejto knihe môžete konečne prehodiť výhybku a profitovať na akomkoľvek trhu, ktorý si vyberiete (Futures, Forex, Akcie, ETF).

Knihu si môžte zakúpiť za zvýhodnenú cenu v internetovom kníhkupectve polica.sk.