Trading je byznys

Autor knihy: 
Joe Ross

Ak chcete na trhoch uspieť, musíte k tradingu pristupovať ako k akémukoľvek inému biznisu - túto skutočnosť Vám potvrdí mnoho svetových traderů.V tejto jedinečnej knihe Joe Rosse sa dozviete nielen tvrdá fakty o psychologii tradingu, ale tiež sa naučíte ako s pomocou risk managementu, money managementu a trade managementu zvládať krízové situácie, ktoré vás pri vašom obchodovaní čakajú.

Informácie o knihe

Táto kniha je českým prekladom knihy Joe Rosse -Trading is a busines, ta je právom považovaná za jednu z najlepších, ktoré kedy Joe Ross napsal.

Ak ste si niekedy chceli prečítať knihu, ktorá vás bude ako trader neustále vyzývať k zlepšeniu, vybrali ste si správne. Kniha Trading je biznis mala a má významný vplyv na životy mnohých aspirující aj profesionálnych traderů na finančných trhoch. Naučíte sa, ako realizovať svoj vlastný tradingová biznis ako profesionálny manažér. Správny manažment je pre úspech pri tradingu zásadní. Zoznámite sa s omylmi, ktoré toľko traderů mylne považuje za úžasné pravdy.

V knihe vám ďalej Joe Ross představí detaily risk managementu, money managementu, trade managementu a osobního managementu. Ukáže vám slabé psychologickej stránky, ktoré vás vedú k prehnanému obchodovanie, nedostatočnému obchodovania, neschopnosti "zmáčknu spúšť" a vstúpiť do obchodu alebo k snahe zostávať v obchodoch príliš dlho a sledovať, ako sa vaše zisky mení vo straty. Predstaví vám koncepty a metódy, ktoré pri vstupe do sveta obchodovanie používa len veľmi málo traderů.
Zároveň vám ukáže, čo máte robiť, akonáhle ste vstúpili do obchodu.

Joe hovorí: "Do obchodu vie vstúpiť každý. Problémom je, ako z neho vystúpiť bez straty. "Ak to chcete vedieť, nájdete to v knihe, ktorá priamo demonštruje, ako to robiť správne.

Trading je biznis je kniha, v ktorej Joe prvýkrát odhalil koncepty zhodných congestions, takmer magických grafových formácií, ktoré vám umožnia vstupovať do obchodov ešte pred tým, ako si väčšina ostatných traderů vôbec informujú, čo sa deje.

Kniha Trading je biznis vám tiež predstaví dva Joeovej obľúbené manažérske nástroje: Life Index a ekvitní krivku. Joe týmto dvom nástrojom prisudzuje schopnosť pomôcť vám pri udržiavaní vašej vnútornej disciplíny.

Ak ste si vybrali trading ako svoju vytúženú životné kariéru, je potrebné, aby ste si túto knihu prečítali. Joe sám hovorí: "Trading je biznis je najdôležitejšia zo všetkých kníh, ktoré som kedy napísal."

OBSAH

POĎAKOVANIE
PREDSLOV
HISTORICKÉ POZADIE
Poďme začať
VĚTŠINA TRADER VÍ, JAK OBCHODOVAT
ENVIRONMENTÁLNE BARIÉRY
VZORCE, PRAVIDLÁ A PROCEDÚRY
OČAKÁVANIA, ŽE TRHY SÚ LOGICKÉ
Predstava, ŽE NIE STE INTUITÍVNE
Predstava, že MUSÍTE NEUSTÁLE OBCHODOVAT
Dělá z UMĚNÍ VEDU
SNAHA O DOKONALOSŤ
Zamyslite sa nad sebou
TRADING JE BYZNYS
CHYBY
Hloubavý WILLIE WHEAT
DÁME VÁS ZASE DOHROMADY
ZNALOSTI
MÚDROSŤ PRI TRADING
OBCHODNÉ PRAVIDLÁ
TRPĚLIVOST
Vytrvalosť
Čestnosť, pravdovravnosť
BUDOVANIE CHARAKTERU
TRADING IS A BUSINESS ČASŤ II
ÚVOD KE 2. ČASTI
ZISKY
POMALÝ VÝBER ZISKOV
Formácie PRE ÚSPECH
Tradingová CYKLUS
TRADERS TRICK
FLEXIBILITA
MANAGEMENT
ZADÁVANIE OBJEDNÁVOK
TECHNICKÁ ANALÝZA
ZÁKLADNÉ tradingová TECHNIKY
DRŽTE SE TRENDOV
NALEZENÍ A ZŮSTÁVÁNÍ V TRENDOV
VRÁŤTE SA DO REALITY
Predvídavé OBCHODOVANIE
OBCHODNÍ PLÁN
OPRAVDOVÝ PROBLÉM NA TRHU
ZÁVEREČNÝ PREHĽAD
DODATOK A: OD KAŽDÉHO NIEČO
DODATOK B: perly múdrosti
SLOVNÍK POUŽITÝCH POJMOV

Knihu si môžte zakúpiť za zvýhodnenú cenu v internetovom kníhkupectve polica.sk.